3 boyutlu tasarım

3 boyutlu tasarım

Firma olarak 3 boyutlu stand tasarım konusunda Türkiye’deki en hızlı ve kaliteli hizmeti verdiğimize inanıyoruz.Tasarım ekibimiz işinizin aciliyetine göre gece geç saatlere kadar çalışabilmektedirler.  Tasarım öncesi süreçte geçen tüm şartlar yerine getirildikten sonra yoğunluğumuza ve standın detay derecesine göre 1 ile 5 gün içinde ilk tasarım elinizde olacaktır. Önceden yapılan mülakatlarımıza göre alternatif tasarımlar da aynı süre içinde elinizde olacaktır.2010 yılından itibaren Sadece AVM stand projelerini ücrete tabii tuttuk. O ücreti de ( 1000 TL + KDV) imalat faturasından düşüyoruz. Yani tasarımınız yine ücretsiz yapılıyor. AVM stand tasarımları diğer masa üstü ve boy stand tasarımlarına göre oldukça teferruatlı ve zordur. Zaman içerisinde bu kadar çabalayıp yaptığımız tasarımları çeşitli Alışveriş Merkezlerinde , başka firmalar tarafından imal edildiğini görmemiz bizleri bu yaptırım kararını almaya zorladı.
3 boyutlu tasarımın en güzel tarafı standınız prototipe geçmeden önce son halini alıncaya kadar değiştirme şansınız mevcuttur. Ayrıca ürünleri de üzerinde görüp bayilerinizden de fikir alabilirisiniz. Ve bunların hepsini herhangi bir ücret ödemeden Standchi olarak size ücretsiz olarak sunmaktayız. (AVM standları müstesna) Hatta bazı müşterilerimiz tasarımları bize yaptırıp değişik yerlerden fiyat almak gibi bir yola da başvurabiliyorlar. Bu durum her ne kadar verdiğimiz ücretsiz hizmeti suistimal olsa da bu konu hakkında yorumsuz kalmayı tercih ediyoruz ve elimizden geldiği kadar ücretsiz tasarım hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.Unutmayın ki yaptığımız şahit numuneyi görünceye kadar bizim farkımızı sadece hizmetimiz de zannedeceksiniz. Oysa biz imalatta da en kaliteli hizmeti verdiğimizi düşünüyoruz ve ısrarla şunu talep ediyoruz. Eğer bizim tasarladığımız bir standı bir başka imalatçıya yaptırmayı düşünüyorsanız tasarım üzerinden değil de yaptığımız şahit numune üzerinden fiyat alınız. İşte o zaman farkımız ortaya çıkacaktır. Bu bir çok müşterimiz tarafından denenmiş ve doğru karar almalarına yardımcı olmuştur. Konuyla ilgili detaylı bilgi için proje gerekliliği makalemizdeki Opel Astra örneğimizi inceleyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>