Bilgi Akışı

Bilgi Alışverişi

Bazı müşterilerimiz tek bir telefon görüşmesi ile stantların 3 boyutlu  tasarım işinin halledilmesini ümit ederek bizleri ararlar. Fakat o an imkanımız olsa bile , maalesef telefonla stant siparişi, stant fiyatı bildirimi ve üç boyutlu tasarım öncesi süreç konu başlığında belirtilen bilgileri alamıyoruz. “Söz uçar , yazı kalır” sözüne bağlı kalarak en önemli prensiplerimizden biri tüm görüşmeleri kayıt altına almaktır. Bu durum hem sizlerin hem de bizlerin yararına olmaktadır. Firma olarak tüm mail kayıtlarımız 3 sene boyunca saklanmaktadır.

Telefon ile mail vasıtasıyla stantlar hakkında tam olarak alamadığımız ,tasnif değeri olmayan bazı bilgileri hız kazanmak adına sizleri arayarak biz soruyoruz. Fakat vaktimiz var ise yine de tercihimiz mail iletişim aracı olmaktadır.

Bu konuda sizden ricamız size yönlendirilen sorulara ne kadar acil cevap verirseniz , sizlere vereceğimiz hizmetin o kadar hızlı olacağı gerçeğini bilmeniz olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>